Важливі правила вибору ортопедичних диванів

Умови життя бувають різними, іноді, дивани у людей роками стоять у складеному вигляді, а іноді, складати і розкладати їх необхідно щодня. Тому, дуже важливо, щоб диван був якісним, і подібні навантаження постійного складання-розкладання не позначилися на його стані вже через кілька місяців або навіть тижнів.

Якщо диван служить одночасно і ліжком, то краще вибирати ортопедичний. Для того щоб не помилитися в покупці і довгі роки спати здоровим сном, потрібно знати кілька особливостей покупки ортопедичного дивана.

Вартість ортопедичного дивана

Варто бути готовим до того, що ціна якісних ортопедичних меблів буде не така вже і низька. В першу чергу, це пояснюється тим, що щоденне складання та розкладання вимагає ідеальної працездатності механізму трансформації, який коштує досить дорого.

Марка ортопедичного дивана

Ортопедичні диван-ліжка виготовляють як вітчизняні, так і зарубіжні виробники. Причому, останні, в основному, розраховані на спальне місце у вітальні, і навряд чи витримають щоденну експлуатацію. Тому, шукати потрібно ортопедичні дивани, які виготовляють з якісними механізмами для щоденного використання.

Рівна поверхня матраца

Звичайний диван зі складними спальними місцями, навряд чи забезпечать комфорт для хребта і попереку, в той час як ортопедичний повністю підходить для здорового сну. Для захисту ортопедичного матраца від пошкоджень треба використовувати наматрацники.

Товщина матраца

Дивани з пенополіуретановим матрацами коштують набагато дешевше, ніж з пружинними, але так здається тільки на перший погляд. Адже неякісний матрац потребує заміни вже через рік-два. В іншому випадку, він буде згубно впливати на здоров'я хребта, до того ж, спати на продавленому матраці не тільки небезпечно, але і дискомфортно.

У той же час, придбавши диван з ортопедичним матрацом, можна на дуже довгий час забути про нездоровий сон і дискомфорт. Товщина матраца повинна бути приблизно 12 см.

Опора під матрац

Гостьові моделі диванів часто комплектують ременями або тентом для компактного згортання тонкого матраца в сувій. На жаль, під вагою людини матрац провисає на них. Тому, для дивана-ліжка краще підійде механізм, укомплектований на дерев'яних ламелях (планках з гнутої фанери). Березові або букові планки розміщені поперек місця для відпочинку та, як би вигнуті назустріч матрацу. В такому випадку, забезпечена повноцінна підтримка для тіла.

Важливі правила вибору ортопедичних диванів

На даний момент часу асортимент меблів, запропонованої в продажу, може порадувати самих вибагливих покупців. В наявності є інтер'єрні елементи будь-яких цінових категорій і різних дизайнів, так що розгубитися в даному різномаїтті може кожен. При покупці меблів, в принципі, вибір залежить від виділеного бюджету. Дорога продукція не всім по кишені, а дешева не завжди відповідає певним вимогам. Але останнє твердження не завжди є правдивим.

Отже, вибір дивана залежить тільки від переваг покупця і виділеного бюджету, а також від загальної дизайнерської концепції приміщення. І в принципі його функціональність абсолютно не буде залежати від його вартості.

Еще статьи