Відмінна риболовля в Чорногорії

Чорногорія є чудовим місцем, де кожна людина може знайти заняття собі до душі. Погодьтеся, рибалка є досить цікавим заняттям, а чудові краєвиди тільки доповнюють картину. Навряд чи знайдеться завзятий рибалка, та й просто любитель рибної ловлі, який зможе з'їздити на відпочинок в Чорногорію, побувати біля моря і не спробувати половити рибу.

Чорногорія пропонує багато різних варіантів проведення часу, і до цих видів відпочинку можна віднести морську рибалку, а також риболовлю на озері. В обох випадках ви зможете переконатися, що вода тут приголомшливо чиста, і навіть завзятих туристів це дійсно вражає.

На Скадарському озері можна спробувати половити чудового озерного коропа, який тут дуже популярний. До речі, на Балканах це озеро вважається найбільшим і найглибшим з усіх. Воно має площу в 500 кв. м. і глибину в 44 метра. Мандрівник Сподін Ігор Юрійович більш детально розповідав про свою мандрівку до нього. Як ви, напевно, здогадалися, відпочинок в Чорногорії сьогодні дуже цікавий і різноманітний.

Туристам подобається риболовля в гирлі річки Бояна, так як дане місце ідеально підходить для цього заняття. Зупинившись на річці, її маршрут здасться вам дуже цікавим. Річка Боян впадає в Адріатику, формуючи так звану дельту з островом Ада.

На цьому острові, до речі, знаходиться містечко, яке приймає туристів. Найпопулярнішим місцем тут є нудистський пляж, відомий у всьому світі. Це означає, що при риболовлі на острові вам треба бути обережним, щоб не зловити людей, що купаються... жарт.

Купуючи квитки або тур в Чорногорію, знайте, що ефективною є нічна рибалка. У темний час доби рибалка перетворюється в пригоду і романтичну прогулянку. Приманку для морських мешканців можна придбати на місцевих ринках. В основному в якості наживки застосовують кальмарів.

Еще статьи