При виборі стабілізатора в першу чергу треба вирішити, яким чином краще захищати прилади: індивідуально той або інший пристрій або все обладнання, що знаходяться в будинку в цілому.

У будь-якому випадку необхідно правильно визначити потужність підключених споживачів.

Побутові прилади розраховані на електричне живлення, відповідне чинним стандартам. Однак, на практиці часто живлення не відповідає показникам якості, спостерігається підвищена або знижена напруга в мережі, можливі скачки напруги. Неякісне електроживлення призводить до скорочення терміну експлуатації побутових приладів, до численних поломок електроприладів. Щоб забезпечити нормальне електричне живлення побутових приладів потрібно використовувати побутові стабілізатори напруги.

Потрібний стабілізатор напруги? Тоді Вам сюди - стаб.укр

Якщо у будинку спостерігаються відхилення в якості електроживлення, необхідно подбати про стабілізацію напруги в мережі. Вирішити проблему неякісного електроживлення в будинку можна двома способами: встановити один потужний стабілізатор напруги на весь будинок або забезпечити якісне харчування побутових приладів за допомогою декількох побутових стабілізаторів напруги. Обидва способи мають свої "плюси" і "мінуси".

Один стабілізатор напруги на весь дім, чи декілька менш потужних?

Більш простим способом захисту є установка декількох побутових стабілізаторів напруги. Такий спосіб захисту не потребує окремого місця для установки потужного (і часто галасливого) обладнання і не вимагає кваліфікованого монтажу.

Локальний захист побутових приладів гарний ще й тим, що можна захистити тільки ті прилади, які реально потребують захисту. Як правило, не вимагають захисту опалювальні і нагрівальні прилади та прилади системи освітлення.

Наступні побутові прилади вимагають якісного електроживлення: котли опалення, водяні насоси, холодильники, побутова радіоапаратура і комп'ютерна техніка. В цілому можна сказати, що побутові стабілізатори напруги потрібні для живлення тих побутових приладів, в яких є електронні плати або електричні двигуни.

Все більше покупців віддають перевагу моделям стабілізаторів, призначених для всієї квартири, будинку, офісу чи іншого об'єкта. Це так звані загальні стабілізатори, які встановлюються на вході в приміщення і забезпечують нормальні характеристики напруги в електромережі по всьому об'єкту.

Приймаючи рішення про те, який стабілізатор напруги купити для дому, покупці підраховують витрати, які будуть понесені в зв'язку з купівлею загального і декількох локальних стабілізаторів. Практика показує, що вигідніше придбати один стабілізатор великої потужності і поставити його на вході в квартиру, чим купувати декілька локальних моделей для кожного предмета побутової техніки. Особливо важливо захистити від стрибків напруги дорогу побутову техніку і електроніку, а саме: холодильник, пральну і посудомийну машини, газовий або електричний котел або бойлер, телевізор, комп'ютер. Купівля стабілізатора для кожного виду побутової техніки в окремо виллється у велику суму, яка буде в кілька разів перевищувати вартість потужного стабілізатора для квартири в цілому. Тому, щоб уникнути небажаних зайвих витрат, має сенс встановити один стабілізатор напруги і безпечно використовувати все електрообладнання в будинку, не боячись його виходу з ладу через відхилення напруги в мережі.

Один стабілізатор напруги на весь дім, чи декілька менш потужних?

Існує і дорога, високотехнічна електроніка, яка може згоріти або відмовити працювати і при менших скачках. Таким чином, ідеальна безпека досягається тільки в тому випадку, якщо для кожної одиниці електротехніки встановити свій власний регулятор. Але це дорого і непрактично. Економніше вибрати один для всіх, загальний. Хоча, не факт, що він захистить найчутливіші електроприлади.

Робимо висновки:

- для кожного приладу окремо - надійно, але дорого;

- загальний для всіх - дешевше, але не безпечно.

Є й варіант "золотої серединки", який рекомендують фахівці, як найоптимальніший. Купити один потужний регулюючий пристрій для всього будинку. А для найвимогливої електроніки забезпечити стабілізацію окремо. Наприклад, блок опалення газового котла, особливо імпортний, вкрай чутливий. До нього краще придбати окрему, дуже точну, модель стабілізатора. Тоді точно споживач буде впевнений, що не залишиться взимку без тепла в будинку. Є й рідко використовуваний, але безпрограшний варіант - застосувати генератор з вбудованою функцією стабілізації напруги. Або інверторний - це дорого, але дуже круто і зручно. Резервну електростанцію під'єднують до мережі і включають в ній систему автозапуску. В налаштуваннях вибирають діапазон, при якому АТС спрацює. Від зниженого до підвищеного. Звичайно, ціна якісного генератора з такими функціями часто зашкалює, але в разі необхідності порятунку особливо цінного електрообладнання, вона окупається.

Один стабілізатор напруги на весь дім, чи декілька менш потужних? Відео.

Отзывы о Кардиомагнил табл. п/плен. оболочкой 75 мг фл. №30 Якщо дві Або більше з вищезазначених речовин застосовуються разом із ацетилсаліциловою кислотою, це може призвести до синергічного ефекту посилення інгібування активності тромбоцитів і, як результат, посилення геморагічного діатезу. НПЗП та інгібітори ЦОГ-2 (целекоксиб). Сумісне застосування збільшує ризик виникнення шлунково-кишкових розладів, що може призвести до шлунково-кишкових кровотеч.

Еще статьи